KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343198

nr 1534 3198

Bertil Almlöf

(f. 1930), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 87. Olja på duk, 45x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x26 cm

Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 17 april 2023
kl 20:48:39

Bertil Almlöf

Läs mer om Bertil Almlöf